Jana Keketi - profesionálna fotografka, imidžová poradkyňa.

Po niekoľkoročných medzinárodných skúsenostiach v modelingu a vyštudovaní Ekonomickej univerzity v Bratislave som sa rozhodla pretaviť svoje hobby na povolanie, a od roku 2002 fungujem ako fotografka vo vlastnom fotoštúdiu v Trnave. 

Venujem sa predovšetkým foteniu portrétov - či už sú to známe osobnosti, biznisové fotografie alebo individuálne portréty všetkých vekových kategórií, módu, rodinné fotografie aj deti. Popri práci fotografky som sa začala zaoberať aj imidžovým poradenstvom, ktoré odo mňa priebežne klienti vyžadovali a dnes sa stalo súčasťou mojej práce. Viac o tejto oblasti sa môžete dozvedieť na www.janakeketi.sk. Dôležitou súčasťou mojej tvorby sú aj charitatívne projekty - kalendáre, ktoré už pravidelne fotím pre Nadáciu detského kardiocentra.

Myslím, že mojou silnou stránkou sú komunikácia s ľuďmi, schopnosť navodiť uvoľnenú a pozitívnu atmosféru a využívanie bohatých skúseností s fotením z opačnej strany, ktoré mi dávajú schopnosť vcítiť sa do kože foteného človeka. Baví ma nachádzať na každom človeku niečo krásne, nájsť mu správnu polohu, štýl, vyzdvihnúť jeho krásne črty.. Vyzerať lepšie znamená aj cítiť sa lepšie, človek má viac sebavedomia, a vyžaruje pozitívnu energiu. Je krásne robiť iných krajšími a spokojnejšími a preto milujem svoju prácu, ktorá ma napĺňa som vďačná za každú pozitívnu odozvu od spokojných klientov.

O práci fotografa netreba dlho rozprávať, dôležitejšie ako slová sú výsledky, preto Vás pozývam do galérií fotografií, kde sami uvidíte môj štýl fotenia. Ak sa vám páči a chceli by ste sa objednať alebo informovať, budem rada keď ma budete kontaktovať.

Jana Keketi